nízkoenergetické DŘEVĚNÉ rodinné domy

Stavby vycházejí z technologie kanadských dřevostaveb, které kombinují minimální energetickou náročnost a komfort bydlení. Hlavní předností je rychlá a jednoduchá výstavba (do tří měsíců), nízká váha stavby a především nižší cena oproti zděné konstrukci. Dokonalá tepelná izolace staveb šetří životní prostředí a zaručuje nízké náklady na vytápění.

Technologii dřevostaveb lze využít nejen pro rodinné domy, ale i pro komerční stavby jako jsou restaurace, penziony, obchody, apod. Suchý proces výstavby umožňuje zahájit realizaci domu v kterémkoliv ročním období a možnost okamžitého nastěhování.

Firma zaručuje individuální přístup v průběhu celé stavby. Systém stavby je vysoce flexibilní a je schopen rychle reagovat na jakékoliv změny v přání zákazníka při dostavbě nebo přestavbě (přístavba garáže, změna typu oken, rozdělení pokojů, ...).

Dřevostavby splňují veškeré platné normy a obecné předpisy pro výstavbu (požárně-bezpečnostní normy, zvuko-izolační i tepelně-izolační normy).

Firma má několikaleté zahraniční zkušenosti s realizací dřevostaveb i staveb menšího typu jako jsou altány, pergoly, půdní vestavby, venkovní obložení i obložení interiérů apod.

 

Kontakt

Jan MICHLOVSKÝ Bludovská 29
Šumperk
787 01
+420 602 564 277 j.michlovsky@centrum.cz